Gwiezdne wojny. Jak podbiły wszechświat? Chris Taylor

ISBN:

Published:

Hardcover

556 pages


Description

Gwiezdne wojny. Jak podbiły wszechświat?  by  Chris Taylor

Gwiezdne wojny. Jak podbiły wszechświat? by Chris Taylor
| Hardcover | PDF, EPUB, FB2, DjVu, audiobook, mp3, ZIP | 556 pages | ISBN: | 4.51 Mb

W 1973 roku George Lucas nabazgrał w swoim notatniku pierwsze zdania o walce galaktycznego Imperium z rebeliantami. Cztery dekady i 37 miliardów dolarów później gadżetów związanych z uniwersum Gwiezdnych wojen było więcej niż mieszkańców ziemi, aMoreW 1973 roku George Lucas nabazgrał w swoim notatniku pierwsze zdania o walce galaktycznego Imperium z rebeliantami.

Cztery dekady i 37 miliardów dolarów później gadżetów związanych z uniwersum Gwiezdnych wojen było więcej niż mieszkańców ziemi, a wiara rycerzy Jedi stała się oficjalnie uznawaną religią.Dzieło Lucasa wyrwało się z ram kina. Dziś jest jedną z najbardziej lukratywnych i wpływowych marek. Kompletna historia fenomenu Gwiezdnych wojen nie została jednak nigdy opowiedziana. Aż do dziś.

Trzymasz ją w ręku.Chris Taylor – dziennikarz tygodnika „Time” i redaktor portalu „Mashable” – podąża śladami gwiezdnej sagi: od jej trudnych narodzin, poprzez burzliwe losy marki, aż po kontrowersje wokół najnowszego filmu. Dociera do ludzi, którzy pomogli przekuć pomysł Lucasa w legendę. Spotyka fanów i ludzi od marketingu, dla których Gwiezdne wojny stały się sposobem na życie.

Stacza walki ze współczesnymi rycerzami Jedi i majsterkuje z konstruktorami droidów.Taylor szuka odpowiedzi na pytanie, jak Gwiezdne wojny przyciągnęły i zainspirowały miliony i dlaczego będą rozpalać naszą wyobraźnię i zarabiać gigantyczne pieniądze przez kolejne pokolenia.



Enter the sum





Related Archive Books



Related Books


Comments

Comments for "Gwiezdne wojny. Jak podbiły wszechświat?":


roundbutteseed.com

©2010-2015 | DMCA | Contact us